class="page-template page-template-elementor_header_footer page page-id-28 wp-custom-logo hiding-page-title elementor-default elementor-template-full-width elementor-kit-14 elementor-page elementor-page-28">

O nas

AGRAHURT to polska firma założona w 1990 roku w Raduckim Folwarku koło Wielunia w województwie łódzkim. Obecnie zajmujemy się szeroko pojętym importem, eksportem i dystrybucją towarów takich jak zioła, przyprawy, ryż, czy jelita naturalne. W tym celu współpracujemy z największymi, światowymi producentami artykułów rolno-spożywczych. Różnorodność produktów i precyzyjna kontrola jakości pozwoliły nam na zbudowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z wieloma klientami. Nasi partnerzy biznesowi działają na terenie Indii, Chin, Meksyku, Egiptu, Wietnamu, Brazylii, Indonezji i Myanmaru. Dzięki tak rozgałęzionym kontaktom i wieloletniemu doświadczeniu prezentujemy dziś wyjątkową ofertę towarów żywnościowych.

Zaopatrzenie przemysłu spożywczego.

Nasza historia

Na samym początku istnienia firmy aktywnie uczestniczyliśmy w różnych obszarach wymiany międzynarodowej i usług. Z biegiem czasu zaczęliśmy budować silną pozycję na rynku europejskim. Stopniowo projektowaliśmy swój asortyment, który w obecnej formie obejmuje głównie zioła, przyprawy, ryż  (paraboliczny, brązowy, biały), suszone warzywa, koncentrat pomidorowy oraz produkty pochodzenia zwierzęcego.

Skupiliśmy się na poszukiwaniu towarów dobrej jakości. Zależało nam, aby były dostarczane w formie, która pozwoli zachować ich właściwości, świeżość, smak i aromat. Baza klientów stale rosła, pojawiały się więc nowe możliwości rozwoju. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć działalność o ofertę detaliczną i w 2005 roku stworzyliśmy dodatkową, poboczną markę VALORE. Wszystko to sprawiło, że aktualnie AGRAHURT jest nowoczesną firmą handlową o międzynarodowym zasięgu. Każdy nasz artykuł spełnia wysokie wymagania obowiązujące w UE. Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny i rozpoznawalny dystrybutor, liczący się zarówno na polskim, jak i europejskim rynku.