GŁÓWNA | OFERTA | KONTAKT | E-MAIL


Rozmiar: 50877 bajtów


Rozmiar: 20068 bajtów Firma powstała w 1990 roku. Obecnie zatrudnia 35 osób. Posiada swoje hurtownie regionalne w Gdyni, Lesznie i Pile a w najbliższym czasie planujemy otworzyć dwie następne w pobliżu naszej wschodniej granicy oraz na Górnym Śląsku lub w Małopolsce. Firma zaopatruje przemysł spożywczy; głównie zakłady przemysłu mięsnego oraz zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego. "AGRAHURT" współpracuje z przedsiębiorstwami zagranicznymi z Europy Zachodniej i Azji. Współpracę tę rozpoczęliśmy od kontaktów z firmami francuskimi, zajmującymi się produkcją jelit naturalnych. Kontakty z tymi dostawcami utrzymujemy do dziś, chociaż w ostatnich latach wielkość obrotów uległa zmniejszeniu. Powodem tego było rozpoczęcie współpracy z producentami jelit w Azji, którzy są obecnie naszymi głównymi dostawcami. Sprowadzamy stamtąd jelita wieprzowe, baranie i kozie.
Rozmiar: 19085 bajtów Jeśli chodzi o przyprawy to również sprowadzamy je z Azji, zwłaszcza z Indii, Wietnamu i Indonezji. Stamtąd otrzymujemy czarny pieprz, suszoną cebulę, czosnek, paprykę, oraz produkty takie jak kwasek cytrynowy itp. "AGRAHURT" zajmuje się również eksportem towarów rolno-spożywczych oraz urządzeń stosowanych w przemyśle rolno-spożywczym. Ze względu na postępujący proces przyjmowania Polski do Unii Europejskiej dostosowujemy siedzibę firmy oraz zaplecze magazynowe do unijnych norm. Oddaliśmy właśnie do użytku nowoczesny biurowiec oraz budynek magazynowy. Nowe pomieszczenia będą spełniać wszystkie, przewidziane przepisami EU warunki oraz stanowić będą wizytówkę firmy.
Rozmiar: 22046 bajtów W przyszłości chcemy rozwinąć eksport naszych produktów do państw Wschodu oraz zaopatrywać odbiorców z Unii Europejskiej. Chcemy również ugruntować naszą pozycję na polskim rynku oraz pozyskać nowe rynki zbytu zarówno w branży mięsnej jak i w przetwórstwie rolno-spożywczym. Atutem firmy jest bogata oferta towarowa, dobra jakość i konkurencyjne ceny. "AGRAHURT" to nowoczesny i godny zaufania partner handlowy.Copyrights 2001 Agrahurt Webdesign ProfArt